Jste na stránce: Hlavní | Základní škola | Literární a výtvarná soutěž 2019

Základní škola a Mateřská škola Česká Kubice,

příspěvková organizace, okres Domažlice

vyhlašuje v rámci rozvoje dětské fantazie výtvarnou a literární

SOUTĚŽ na téma

„Lesní pohádka“

A) výtvarná soutěž – kategorie:

1. MŠ

2. ZŠ – 6 – 9 let

3. ZŠ – 10 – 11 let

----------------------------------

B) literární soutěž – kategorie:

1. ZŠ – do 9 let včetně

2. ZŠ – do 11 let včetně

Uzávěrka soutěže je 29. března 2019, přijímáme ještě práce, které mají toto datum podání na poště. Nejlepší práce (max. 5 nejlepších podle výsledků školního kola z každé kategorie) posílejte nebo doručte na adresu: ZŠ a MŠ Česká Kubice, Česká Kubice 15, 345 32 Česká Kubice, a označte heslem „soutěž“. Vyhodnotí je tým ZŠ a MŠ Česká Kubice, výsledky budou známé do 16. dubna 2019 na www.zsamskubice.cz. S výherci se spojíme prostřednictvím školy, která práci do soutěže poslala.

Podmínky:

Výtvarná soutěž

- práce posílejte ve formátu A4 nebo A3

- na zadní straně výkresu je napsán název obrázku, celé jméno autora, věk, třída, MŠ nebo ZŠ (celá adresa, e-mail školy), která práci do soutěže posílá, jméno paní učitelky, která práci zadala, datum vytvoření práce.

Literární soutěž

- práce je vlastnoručně napsaná autorem (psace, či tiskace )

- rozsah libovolný, maximálně však tři strany linkované A4

- struktura práce: nadpis, text pohádky, pod samotným textem práce uveďte celé jméno autora, třídu (ročník), věk, ZŠ, která práci do soutěže posílá, jméno paní učitelky, která práci zadala, datum vytvoření práce.

Výherce jako vždy oceníme. Těšíme se na díla Vašich žáků a přejeme všem hodně úspěchů!

Za kolektiv ZŠ a MŠ Česká Kubice

Mgr. Mirka Randová, ředitelka