Jste na stránce: Hlavní | Základní škola | Soutěž 2021

Základní škola a Mateřská škola Česká Kubice, okres Domažlice, příspěvková organice

Česká Kubice 15, 345 32 Česká Kubice, tel:  379 793 142, IČO: 21551405,

Vás srdečně zve k účasti na výtvarné a literární soutěži pro rok 2020/2021

na téma: „Mám radost“.

Rozhodli jsme se uspořádat tuto soutěž ještě v letošním školním roce. K tématu nás inspirovala konečně lepší situace, návrat dětí do škol a školek a snad i lepší výhled směrem k budoucnosti. Můžete zaznamenat opravdovou radost byť z obyčejných věcí, co se nám podařilo, na co se těšíme, co máme rádi. A moc se na všechny práce těšíme, myslíme si, že je mezi lidmi stále spousta radosti. Chtěli bychom ji spolu s Vámi pojmenovat a sdílet.

Výtvarná soutěž – kategorie:

1. 1. Mateřské školy
  2. 2. Základní školy – 1. a 2. ročník
  3. 3. Základní školy – 3., 4. a 5. ročník

Obrázky dle vlastní fantazie tvořte na formát A4 nebo A3 libovolnou technikou. Do naší soutěže prosím pošlete 3 nejlepší obrázky za Vaši školu nebo skupinu v dané kategorii. Obrázek na druhé straně opatřete štítkem:

Název díla:

Jméno autora:

Škola, třída, paní učitelka, která práci zadala:

Nejlepší díla budou zalaminována a vystavena na naší již tradiční „Výstavě na plotě“ po celé léto. Vítězům předáme hodnotné ceny.

Literární soutěž – kategorie:

1. 1) 1., 2. a 3. ročník ZŠ
  2. 2) 4. a 5. ročník ZŠ

Slohové práce psané vlastní rukou napište na linkovaný papír formátu A5 nebo A4. Rozsah díla prosím omezte maximálně na 3 strany formátu A5 nebo 2 strany A4. Za textem napište:

Jméno autora:

Škola, třída, paní učitelka, která práci zadala:

Nejlepší práce budou otisknuty v našem školním časopise vydávaném tradičně našimi páťáky na konci školního roku. Vítězům předáme hodnotné ceny.

Práce prosím doručte na adresu naší školy buď osobně nebo poštou do 28. 5. 2021. Výsledkovou listinu a ceny předáme do 15. 6. 2021 přímo do škol. Těšíme se! :-)