Distanční výuka

Vážení rodiče všech předškoláků,

vzhledem k situaci, která nastala a povinnosti distančně vzdělávat Vaše předškolní děti, budeme pro Vás zveřejňovat nápady, úkoly a náměty jak s dětmi můžete doma pracovat. Připravíme vždy námět na celý týden. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Prosíme o zpětnou vazbu. Doporučujeme rodičům založit si dětské portfolio (složku), do kterého budete zakládat dětské práce během distanční výuky. Tuto složku pak odevzdáte při návratu do MŠ.

Milí rodiče.

Rády bychom Vás pozvaly k účasti na webináři, který se týká školní zralosti při nástupu dětí do školy. Je určen především pro rodiče předškoláků, ale školáky "čekatele" máte doma vlastně všichni. Učitě se nebude mluvit jen o odkladu školní docházky, ale o celkové připravenosti dítěte pro vstup do školy. Lektorkou je Mgr.Václava Forstová, vedoucí ped.psych.poradny v Domažlicích a logopedka Mgr. Linda Látková.

Pokud vás toto téma zajímá, neváhejte se přihlásit na uvedený mail, přihlašovací údaje vám budou zaslány následně. Webinář je bezplatný.

Přihlášení na: map.masceskyles@email.cz