Startovací informace

Začínáme 4. září v 8:00 hodin (je dobré, když děti přijdou v 7:45, aby si vše prohlédly a popovídaly s kamarády).

Děti si s sebou přinesou přezůvky a tašku na věci, které ve škole dostanou. Prvňáci dostanou všechny věci na výuku ve škole, pouze věci na tělocvik si přinesou vlastní dle pokynů níže.

Žáci 2. - 5. ročníku dostanou 2. září pracovní sešity a vypůjčené učebnice.

K výuce budou potřebovat ještě:

• 2. ročník - 4x sešit číslo 512 s pomocnými linkami, 1x sešit č. 523
  • 3. ročník - 6x sešit číslo 523, 1x sešit 424, kružítko, pravítko s ryskou, tužky č. 1., 2., 3,
  • 4. ročník - 5x sešit 524, 2x sešit 420 a "lenocha", 2x sešit 424, kružítko, pravítko s ryskou, tužky č. 1., 2., 3, kalkulačku
  • 5. ročník - 5x sešit 524, 2x sešit 420 a "lenocha", 2x sešit 424, kružítko, pravítko s ryskou, tužky č. 1., 2., 3, kalkulačku
  • Na tělocvik všechny děti budou mít v sáčku nebo batůžku sportovní oblečení a pevné sportovní boty na ven i do haly, švihadlo.
  • Na výtvarnou výchovu a pracovní činnosti v kufříku: vodové a temperové barvy, štětce kulaté i ploché, hadřík, nůžky, lepidlo, voskovky, zástěrku nebo staré tričko nebo košili.

Prosíme, aby si děti do šatny přinesly sáček na přezůvky.